Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Spotkanie w Łodzi – Kredyty frankowe: czy kredytobiorcy mogą oczekiwać sprawiedliwości

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte organizowane przez posła Kukiz’15 Piotra Apela w dniu 7 lipca 2017 roku pt. „Kredyty frankowe: czy kredytobiorcy mogą oczekiwać sprawiedliwości?”. Gościem spotkania będzie m.in. Andrzej Maciejewski, także z klubu Kukiz’15, wnioskodawca projektu ustawy z numerem druku 729.

W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Obrony Praw Konsumenta i Obywatela “Pro Futuris- Łódź” oraz Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 w Szkole Języków Obcych Lloyd Woodley przy ul. Narutowicza 86 w Łodzi.

Piotr Apel jest dziennikarzem, politykiem i posłem na Sejm VIII kadencji. W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu w okręgu łódzkim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego zorganizowanego przez Pawła Kukiza. W trakcie kampanii wyborczej pełnił funkcję szefa sztabu medialnego tego ugrupowania. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 7935 głosów.

Andrzej Maciejewski to polityk i politolog, poseł na Sejm VIII kadencji. W 2015 kandydował do Sejmu w okręgu olsztyńskim (nr 35) z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 7899 głosów. W Sejmie został członkiem Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz przewodniczącym Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Andrzej Maciejewski jest wnioskodawcą projektu ustawy z numerem druku 729 – “Poselski projekt ustawy o restrukturyzacji kredytów denominowanych lub indeksowanych do waluty innej niż waluta polska oraz o wprowadzeniu zakazu udzielania takich kredytów.”

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).