Spotkanie w Łodzi – Kredyty frankowe: czy kredytobiorcy mogą oczekiwać sprawiedliwości

Serdecznie zapraszamy na spotkanie otwarte organizowane przez posła Kukiz’15 Piotra Apela w dniu 7 lipca 2017 roku pt. „Kredyty frankowe: czy kredytobiorcy mogą oczekiwać sprawiedliwości?”. Gościem spotkania będzie m.in. Andrzej Maciejewski, także z klubu Kukiz’15, wnioskodawca projektu ustawy z numerem druku 729.

W spotkaniu wezmą również udział przedstawiciele Stowarzyszenia na Rzecz Obrony Praw Konsumenta i Obywatela “Pro Futuris- Łódź” oraz Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu.
Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18:30 w Szkole Języków Obcych Lloyd Woodley przy ul. Narutowicza 86 w Łodzi.

Piotr Apel jest dziennikarzem, politykiem i posłem na Sejm VIII kadencji. W wyborach parlamentarnych w 2015 wystartował do Sejmu w okręgu łódzkim z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego zorganizowanego przez Pawła Kukiza. W trakcie kampanii wyborczej pełnił funkcję szefa sztabu medialnego tego ugrupowania. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 7935 głosów.

Andrzej Maciejewski to polityk i politolog, poseł na Sejm VIII kadencji. W 2015 kandydował do Sejmu w okręgu olsztyńskim (nr 35) z pierwszego miejsca na liście komitetu wyborczego wyborców zorganizowanego przez Pawła Kukiza. Uzyskał mandat posła VIII kadencji, otrzymując 7899 głosów. W Sejmie został członkiem Komisji Administracji i Spraw Wewnętrznych oraz przewodniczącym Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Andrzej Maciejewski jest wnioskodawcą projektu ustawy z numerem druku 729 – “Poselski projekt ustawy o restrukturyzacji kredytów denominowanych lub indeksowanych do waluty innej niż waluta polska oraz o wprowadzeniu zakazu udzielania takich kredytów.”