Prezydent Elekt – Andrzej Duda – podtrzymuje złożoną nam obietnicę!

Andrzej Duda i Antybanksterskie przymierze
Spotkanie z Andrzejem Dudą zakończyło się wspólnym zdjęciem, które obrazuje nasze Antybanksterskie Przymierze.

Stało się! Wielka ZMIANA w Polsce. Andrzej Duda pokonał Bronisława Komorowskiego i będzie nowym Prezydentem Rzeczpospolitej. Mamy prawo sądzić, że istotny udział w tym fakcie mamy my, Oszukani przez bankierów i polski rząd, który twardo stoi po ich stronie.

Wielce prawdopodobne, że to właśnie nasze głosy zadecydowały o tym, że Prezydentem będzie Andrzej Duda. Ten, który potraktował nas poważnie. Wielce prawdopodobne, że to właśnie nasze głosy zadecydowały o tym, że prezydentem nie będzie już Bronisław Komorowski – ten, który potraktował nas jak natrętnych petentów, jak śmieci.

W wyborczy wieczór rozmawiałem z Prezydentem-Elektem. Andrzej Duda podziękował za poparcie i całą mocą potwierdził złożoną nam obietnicę, że w pierwszych 3 miesiącach swojego urzędowania złoży w Sejmie projekt ustawy, która zniesie bankowe bezprawie. Możliwe, że jej podstawą będzie nasz projekt ustawy przeciw klauzom niedozwolonym.

Jeśli obecny Sejm nie uchwali prezydenckiej ustawy, dokładnie zapamiętamy nazwiska posłów głosujących za i posłów głosujących przeciw. Wczoraj pokazaliśmy jak kończą ci, którzy stają przeciw obywatelom, a po stronie łamiących polskie prawo bankierów.

Nie będziemy jednak czekać do 6 sierpnia (wtedy kadencję rozpoczyna nowy Prezydent). Już wkrótce ruszamy z nowymi inicjatywami.

Dziś na giełdzie notowania banków umoczonych w toksyczne kredyty poszły w dół.

Zaczęło się! Już nas nie zatrzymacie.