Webinar: Frankowe podsumowanie roku 2023

Mijający, 2023 rok był dla Frankowiczów kolejnym rokiem przełomów w sporach z bankami. W 2019 roku sądy wydały tylko 332 wyroki. Ten rok zakończy się najprawdopodobniej ok. 15.000 wyroków z czego ponad 97% uzyska korzystne rozwiązania dla Frankowiczów.
Czy to oznacza schyłek spraw frankowych lub zagrożenie dla sektora bankowego?
Czy jeśli ktoś jeszcze nie zgłosił roszczeń w stosunku do banku, to czy jest sens rozpoczynać batalię w 2024 r.? Jak postępować w negocjacjach z bankiem w sprawie ugody? Czy Frankowicze powinni obawiać się pozwów sądowych od banków?
Podczas webinaru odpowiemy na te i inne ważne pytania. Opowiemy też o ważnych regulacjach prawnych dotyczących Frankowiczów, w tym o wyroku @Sąd Najwyższy z 07.11.23 r. o stosowaniu kursu średniego NBP w kredytach frankowych, czy najnowszym wyroku @TSUE, który zostanie ogłoszony 07.12.2023 r. i który może mieć znaczenie w kontekście liczenia odsetek i przedawniania w sądach powszechnych.
To będzie spotkanie na wysokim poziomie merytorycznym z ekspertami z Kancelarii – adw. dr Jędrzej Jachira i adw. Dominika Wilczyńska-Gaj, którym będzie można zadawać na żywo pytania w części Q&A (Pytania i Odpowiedzi).
Link do wydarzenia, gdzie będzie transmisja: https://fb.me/e/6mZVXx17p 

W związku z wyjazdem delegacji SBB do TSUE oraz chęci promocji stanowiska Frankowiczów i Prawników w sprawie niniejszych wyroków, zwracamy się z prośbą o wsparcie Stowarzyszenia w niniejszych działaniach, poprzez uczestnictwo w zrzutce: https://zrzutka.pl/ttd649?fbclid=IwAR2cpkiOzqKgRoLmR0Jv0BmjOpvOjGaLpIHMM7DOmWT4pCAiJflZ4XoguPQ