Upolowani dokument Magdaleny Pawlickiej

Film Magdaleny Pawlickiej Upolowani
film Upolowani

Upolowani.

Wstrząsający dokument Magdaleny Pawlickiej “Upolowani” o bankowym bezprawiu panującym w Polsce, z którym nic nie robiły przez wiele lat urzędy odpowiedzialne za regulację rynku finansowego oraz za bezpieczeństwo konsumentów, czyli nieprofesjonalnych usługobiorców rynku finansowego, zdominowanego w naszym kraju przez podmioty zagraniczne.
Opowieść o społecznych efektach zjawiska tzw.kredytów frankowych, które w istocie nie są kredytami, ale toksycznymi instrumentami finansowymi i stały się śmiertelną pułapką dla tysięcy polskich rodzin. Film adresowany nie tylko do poszkodowanych.

Film “Upolowani” jest dostępny pod tym linkiem.

To jest film, który koniecznie trzeba obejrzeć.

Powoli wychodzą na światło dzienne oszustwa wielu banków. Opowieści ludzi, którzy uwierzyli bankom i państwu polskiemu. Opowieść o bezdusznej machinie finansowej, wpędzającej ludzi na skraj przepaści… i dalej. Bezwzględność i obłuda postaci broniących bankowych interesów. OBEJRZYJ FILM, NAWET JEŚLI BEZPOŚREDNIO CIĘ NIE DOTYCZY. Zobacz jak system traktuje człowieka.

Jednocześnie informujemy i przypominamy, że 11 czerwca odbiędzie się kolejna manifestacja tzw. frankowiczów aby po raz kolejny przypomnieć, że problem “szwajcarskiego przekrętu” ani polisolokat, na których to produktach zostało oszukany setki tysięcy obywateli naszego kraju (i nie tylko) wciąż pozostaje nierozwiązany.

Zapraszamy wszystkich. Rozwiązanie problemu jest możliwe tylko wtedy, kiedy w to uwierzycie i będziecie aktywnie z nami działać.

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu.