Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Szukamy kancelarii, która przygotuje pozew przeciwko Markowi Belce

Marek Belka prezes NBP

Jutro z NBP, będą mnie wynosić.

Bankster Marek Belka prezes NBP“Jestem bogatym “frankowiczem” Będę jutro spał na Placu Powstańców Warszawy, w ogromnym gmachu, w którego podziemiach złoto i góry pieniędzy. To siedziba NBP, z której nie widać, że mi “bogatemu” kredytobiorcy wyłączono prąd, bo bank Santander stosował niezgodne z prawem oprocentowanie. Kredytu też już nie spłacam, czekając na ustawę, z której sam zwrot nielegalnego spreadu pokryje bezprawne żądania banku. Mogę “upaść”, ale nie ogłoszę upadłości, czego życzy mi Belka.”

 

To reakcja na wypowiedź Prezesa Narodowego Banku Polskiego Marka Belki w programie Jana Pospieszalskiego w tvp info.

W związku z powtarzającymi się nieprawdziwymi wypowiedziami Belki, szukamy kancelarii, która przygotuje pozew przeciwko Markowi Belce, za kłamstwa, oszczerstwa, pomówienia i namawianie do nienawiści wobec znacznej grupy obywateli polskich.

Liczba wypowiedzianych kłamstw przez Belkę jest przerażająca, szczególnie, że wypowiadana przez urzędnika państwowego. 100 razy powtórzone kłamstwo staje się prawdą i z takim przekonaniem oraz wiarą w swoją bezkarność (patrz Belka u Sowy) można bezczelnie okłamywać Naród.
Banksterzy, jednakże, nie przewidzieli, że uruchomili lawinę ludzkich nieszczęść, która nie kończy się na wytykanych przez nich “frankowiczach” – ponieważ boją się mówić o nas: OSZUKANI KLIENCI BANKÓW. Ta lawina dopiero się rozpędza, przyłączając stale nowe grupy ludzi, nie wytrzymujących oddawania każdej zarobionej uczciwie złotówki pazernym korporacjom finansowym. Jesteśmy zdeterminowani i wielu nie ma już nic do stracenia, wbrew temu co kłamliwie powtarza Belka, na podstawie ankiety sprzed ponad roku. Dla wielu z nas, Prezes Marek Belka, stał się synonimem bezczelnego kłamcy i pierwszym banksterem RP. Przeganiając tym samym prezesów umoczonych w oszustwa banków i lobbystów z zbp.
Mariusz Zając
Sekretarz SBB

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).