Banki i ich Prezesi, kredyty pseudowalutowe

Banki i ich Prezesi dokładnie wiedzieli (2005), w co się pakują
Banki i ich Prezesi dokładnie wiedzieli (2005), w co się pakują

Banki i ich Prezesi

dokładnie wiedzieli (2005), w co się pakują udzielając masowo kredytów pseudowalutowych. Zadziałała chciwość i prosta statystyka – niewielki procent kredytobiorców się obudzi, zaneguje bankowe bezprawie i pójdzie walczyć do sądu. Jeszcze mniejsza część wygra, a pozostałe 95% będzie potulnie i grzecznie płacić rosnące raty niespłacalnego kredytu, aby po kilkunastu latach przegrać i oddać dorobek całego życia, czyli rodzinny dom lub mieszkanie.
Jako #SBB jesteśmy po to, aby obudzić świadomość społeczną,
finansową i ekonomiczną u tych, którzy mieli być nieświadomi i potulni. Szwajcarski przekręt został obnażony i wygramy, bo prawo stoi po naszej stronie.
To nie p. Pietraszkiewicz kazał udzielać tych pseudokredytów, więc nie z nim rozmawiamy, on jest wyłącznie płatnym lobbystą. Kryjący się za jego plecami Prezesi powinni odpowiedzieć i ponieść odpowiedzialność.

Pisma o podobnej treści otrzymały wszystkie banki zrzeszone w ZBP.

Banki i ich Prezesi dokładnie wiedzieli (2005), w co się pakują

Skoro banki wiedziały, z jakim ryzykiem się to wiąże, po co uwikłały setki tysięcy kredytobiorców w tak toksyczny instrument? Instytucje zaufania publicznego jakimi mienią się banki zrobiły to chyba wyłącznie dla zysku.


Zapraszamy do dołączania się do Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu, razem możemy więcej.

Regiony SBB i kontakt do Stowarzyszenia

Jak zostać członkiem Stowarzyszenia