Andrzej Duda i Paweł Kukiz spotkają się z nami!

Andrzej Duda i Paweł Kukiz

Andrzej Duda i Paweł Kukiz spotkają się z nami w najbliższych dniach!

Sensacyjny zwycięzca I tury wyborów prezydenckich Andrzej Duda, zgodnie ze swoją zapowiedzią z Listu przesłanego do ruchu Stop Bankowemu Bezprawiu w dniu manifestacji 25 kwietnia, spotka się  z przedstawicielami naszego środowiska prawdopodobnie jeszcze w tym tygodniu, by usłyszeć nasze żądania, przedstawić swój punkt widzenia i wspólnie poszukać najlepszego rozwiązania problemów. Spotkanie odbędzie się w Warszawie, będzie otwarte dla mediów.

Andrzej Duda już kilkakrotnie bardzo mocno deklarował popracie dla naszej walki z bankowym bezprawiem i zadziwiającą biernością państwa wobec tego procederu. Uczynił to zarówno podczas przemówienia na kowencji inaugurującego jego kampanię, jak i w miniony piątek, podczas przemówienia na konwencji kończącej I turę kampanii. Jednak po raz pierwszy odbędzie się spotkanie Andrzeja Dudy poświęcone wyłącznie sprawie toksycznych kredytów. Szczegóły wkrótce.

Deklarację spotkania z nami złożył także drugi wygrany I tury, czyli Paweł Kukiz. Sam  wpuszczony w toksyczny kredyt, w ostatnich tygodniach kilkakrotnie wypowiadał się o konieczności walki z banksterską przemocą. Termin spotkania z Pawłem Kukizem jest jednak trudniejszy do ustalenia ze względu na chorobę jego Ojca.


Z głębokim żalem i smutkiem przyjęliśmy wiadomość o śmierci ŚP. Tadeusza Kukiza, Taty Pawła.

Ruch Stop Bankowemu Bezprawiu składa szczere kondolencje, łącząc się w bólu i żałobie.

Równocześnie informujemy, że odwołane jest zaplanowane na ten weekend spotkanie SBB z Pawłem Kukizem.