Wspieraj SBB – już 15.06.2023 WYROK TSUE W SPRAWIE O WYNAGRODZENIE ZA KORZYSTANIE Z KAPITAŁU

Dzień, na który czeka każdy Frankowicz, każdy członek SBB, nadejdzie szybciej niż nam się wydawało – 15 czerwca 2023 r. Tego dnia TSUE wyda wyrok w polskiej sprawie frankowej o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału.
Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu potrzebuje Waszego Wsparcia! Ręce na pokład! Pracujemy nad przygotowaniem transmisji on-line prosto z Luxemburga, jak również konferencji medialnej, podczas której przekażemy najszybciej, prosto ze źródła, rzetelne informacje o decyzji TSUE.
Kredytobiorca i jednocześnie Prezes SBB – Arkadiusz Szcześniak, jego pełnomocnik oraz chętne osoby ze Stowarzyszenia, udają się do Trybunału unijnego, a druga grupa pracuje w Warszawie, aby łączyć się z Luxemburgiem i przekazywać na bieżąco informacje Frankowiczom, mediom i wszelkim zainteresowanym.
Wyrok w tej sprawie wpłynie na sprawę każdego Frankowicza i (mamy nadzieję) zablokuje bankom drogę do pozwów przeciwko kredytobiorcom. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie, dołożenie swojej cegiełki do inicjatywy, dorzucenie złotówki, abyśmy mogli przez najbliższe dwa tygodnie pracować i przygotowywać się na ten dzień!
Więcej informacji, szczegóły sprawy C-520/21: https://fb.me/e/Lp31WnrC
Za wszelkie wpłaty Państwu serdecznie dziękujemy!