Wielka Manifestacja SBB – sobota 16 kwietnia Plac Powstańców Warszawy godz. 13:00

Manifestacja "Zakończcie Bankowe Oszustwa"

MANIFESTACJA
ZAKOŃCZCIE BANKOWE BEZPRAWIE

16 kwietnia o godz. 13:00
Warszawa

Stowarzyszenie STOP BANKOWEMU BEZPRAWIU zaprasza na Ogólnopolską Manifestację Osób Oszukanych Przez Banki. Rozpoczynamy na Placu Powstańców Warszawy, pod siedzibami NBP i KNF. Następnie przechodzimy obok Ministerstwa Finansów, Krakowskim Przedmieściem pod Pałac Prezydencki

Celem demonstracji jest:

  • Zwrócenie uwagi na fakt, że w Polsce nadal istnieją banki, które nie stosują się do zasad polskiego prawa i prawomocnych wyroków sądów. Instytucje państwowe ulegają dyktatowi firm i korporacji finansowych, okradających każdego dnia polskich Obywateli.
  • Zażądanie od Prezydenta Andrzeja Dudy, przekazania do Sejmu ustawy likwidującej bezprawie banków, nad którą miesiącami wspólnie pracowaliśmy, a której treść powinna być zgodna z obietnicami przedwyborczymi.

Nie oglądajcie się na innych. Nikt tego za nas nie załatwi. W ilości jest nasza siła i tylko zaangażowanie może przynieść sukces.

Liczymy na reakcję Rządu, Prezydenta, Parlamentarzystów, instytucji państwowych oraz wszystkich organizacji, które skutecznie mogą przeciwdziałać bankowemu bezprawiu.


Dojazd na manifestację z całego kraju jest koordynowany i prosimy się zgłaszać bezpośrednio do organizatorów w poszczególnych miastach (tu kontakt  do koordynatorów wyjazdów ze wszystkich województw). W miarę możliwości SBB będzie pokrywało koszty skoordynowanych autokarów z kraju.

Ulotki w formacie A4 oraz Plakat_A4 (.zip 4,5 MB)

Wpłat na organizację demonstracji można dokonywać na konto:
Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu
Marszałkowska 85/78
00-683 Warszawa
Nr konta: 90 7999 9995 0652 0877 6404 0001
z dopiskiem “Manifestacja”