Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Nasze Jerycho zaprasza pokrzywdzonych przez banki na II Ogólnopolską Pielgrzymkę do serca Matki do Gietrzwałdu

Wspólnota Nasze Jerycho, zaprasza wszystkich pokrzywdzonych przez banki, a zwłaszcza tych wszystkich, którzy znaleźli się w pułapce tzw. kredytów frankowych i nie widzą dla siebie rozwiązania tej sytuacji na II Ogólnopolską Pielgrzymkę do serca Matki do Gietrzwałdu 10 września 2017r. (NIEDZIELA), aby uczestnicząc w głównych uroczystościach ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 11.00 odnowić Akt Osobistego Zawierzenia siebie i naszej trudnej sprawy Niepokalanemu Sercu Maryi.

O godz. 13.30 spotkanie – przy źródełku. Zaproszenie kierujemy zwłaszcza do tych osób, które mając ten sam problem, przeżywają go w samotności.

Nie tracimy nadziei, ale niczym kobieta kananejska, będziemy jeszcze głośniej wołać do Boga i Jego Matki Maryi!

Będziemy mieli ze sobą nasz baner, więc będzie łatwo nas znaleźć. Zabierzcie składane krzesełka i koniecznie parasole ( od słońca lub/i deszczu). Więcej informacji na stronie www.naszejerycho.pl

Spotkajmy się w Gietrzwałdzie na urodzinach Matki Bożej 10 września o godz. 11.00
Szczęść Boże.

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).