Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Indywidualne porady prawne w Warszawie

Zapraszamy do wysłania zgłoszeń na indywidualne porady prawne, które odbędą się w Warszawie w biurze SBB przy ul. Marszałkowskiej 21/25 m. 35 – klatka nr 2 , IV piętro (wejście od Al.Armii Ludowej) 8 marca br. w godzinach 12:00-14:00 oraz 15:00-17:00.

Dla członków stowarzyszenia przewidzianych jest 16 spotkań indywidualnych po 30 minut każde. Zachęcamy do zgłoszeń na adres: [email protected] , do 7 marca br., do godz.20:00. W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko i dopisek “porada indywidualna”. W treści zgłoszenia prosimy podać przedział godzin, który Państwu odpowiada: albo 12-14, albo 15-17 oraz krótki opis problemu lub/i pytania do prawników. Prosimy zabrać ze sobą kopię dokumentacji (umowę kredytu, pożyczki itp., aneksy, reklamacje, pisma z banku, wezwania do zapłaty, pisma procesowe itp.). Jeżeli posiadają Państwo skany dokumentów, prosimy załączyć je do zgłoszenia.

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).