CZARNA PROCESJA oszukanych przez banki – w rocznicę “czarnego czwartku”

 

15 stycznia 2016 mija rok od “czarnego czwartku”, gdy Narodowy Bank Szwajcarii uwolnił kurs franka, co spowodowało gwałtowny wzrost rzekomego “zadłużenia” polskich kredytobiorców oszukanych przez nieuczciwe banki. Ale także uświadomiło nam, że nie jesteśmy sami, że oszukanych są miliony Polaków, a nasze państwo pozostało bierne lub wspierało bankowe bezprawie.

W rocznicę “czarnego czwartku” CZARNA PROCESJA Polaków, którym zamiast kredytów hipotecznych sprzedano toksyczne instrumenty finansowe uda się do Sejmu RP, by zanieść projekt Ustawy, mającej rozwiązać problem bankowego bezprawia w tej mierze oraz – jak Czarna Procesja z roku 1789 – domagać się od Sejmu powołania specjalnej komisji do spraw reformy ustroju państwa oraz przywrócenia praw obywatelom.

CZARNĄ PROCESJĘ poprzedzi konferencja prasowa, na której podsumujemy ROK WALKI O WYZWOLENIE z pęt narzuconych nam przez toksyczne banki oraz działania poprzedniej i obecnej władzy w tej sprawie. Zapraszamy Wszystkich, którzy chcą zatrzymać finansową przemoc, zrzucić pęta bankowej niewoli. Konferencja rozpocznie się o godzinie 13.00,

CZARNA PROCESJA ruszy około godziny 14.00. Ubieramy się na czarno. Kolejne informacje wkrótce.

 

Wesprzyj organizację rocznicy:

Dane do przelewu

Stowarzyszenie Stop Bankowemu Bezprawiu
ul. Marszałkowska 85/78
00-683 Warszawa

Nr konta: 90 7999 9995 0652 0877 6404 0001

Tytuł: Darowizna “Czarna procesja”