Zrzutka na akcję bilbordową promującą Dyrektywę 93/13

Zrzutka na akcję bilbordową promującą Dyrektywę 93/13

Niestety coraz częściej słyszymy od polskich sędziów, że orzeczenia TSUE, ani uchwały Sądu Najwyższego ich nie obowiązują. Gdy sami sędziowie walczyli z reformą sądów orzeczenia TSUE były dla nich kluczowe. Skąd ta nagła zmiana? Gdy mają stanąć w obronie zwykłych Polaków, którzy nie należą do specjalnej kasty już prawo UE nie ma znaczenia?

https://zrzutka.pl/pdakhv

Musimy uświadomić polskich sędziów, że obowiązuje ich prawo UE. Art. 4.3 i art. 19.1 TUE – sędzia krajowy jest związany wykładnią prawa unijnego zawartą w wyrokach TSUE. Uświadommy sędziom, że nie jesteśmy “Republiką Bananową” tylko pełnoprawnym członkiem Wspólnoty Europejskiej!

Efekt będzie być piorunujący, tym bardziej jeśli akcję zauważą media. Bardzo prosimy Was o wpłaty na akcję billboardową. Jeśli polscy sędziowie zaczną respektować wyroki TSUE nieuczciwi banksterzy będą masowo przegrywać w sądach. Jeżeli będziemy biernie godzić się nad lekceważenie prawa europejskiego mafia bankowa na spółkę ze skorumpowanymi sędziami ustalą niekorzystną dla nas linię orzeczniczą, którą bardzo ciężko będzie odwrócić. To jest wojna, a stawką jest nasze życie i naszych dzieci!

Zapraszamy też na stronę pozwu przeciw państwu polskiemu za nierespektowanie przepisów Dyrektywy. http://zjednoczenikredytobiorcy.pl

Można także wpłacać bezpośrednio na konto:
Nr konta: 91 7065 0002 0652 0877 6404 0001 (obowiązuje nowy numer konta SBB, od 1 maja 2019)
kod BIC (Swift): NBPLPLPW
z dopiskiem: bilbordy