Wyliczanie roszczeń

Wyliczanie roszczeń

Krzywdy i straty konsumentów, powstałe w wyniku bezprawnych działań banków i instytucji finansowych można i trzeba oszacować!
Dołączcie do naszej akcji wyliczania roszczeń, dowiedzcie się ile straciliście i jak zostaliście pokrzywdzeni. Odzyskajcie swoje pieniądze. Zażądajcie zadośćuczynienia!

Banki oraz instytucje finansowe, działające w Polsce dopuściły się wielu nadużyć, a może nawet i przestępstw, które w konsekwencji mają katastrofalny wpływ nie tylko na nasze kieszenie, zdrowie fizyczne i psychiczne ale i na polską gospodarkę. Włączając się w akcję Wyliczania Roszczeń dajesz sobie i swojej rodzinie szansę na odzyskanie utraconych pieniędzy. Pomagasz też w doprowadzeniu do powołania Parlamentarnej Komisji Śledczej w sprawie ustalenia szczegółów powstania wielu patologii w prawie bankowym.  Przyczynisz się również do poprawy transparentności produktów bankowych na wzór zachodni.

Akcja ma charakter ciągły, a spotkania odbywają się cykliczne co dwa tygodnie – aż do odwołania. Odszukaj poniżej swoje województwo, skontaktuj się z koordynatorem działającym najbliżej Ciebie i przyjdź na kolejne spotkanie w sprawie  szczegółów Akcji.

Napisz mail do koordynatora a dostaniesz materiały do zapoznania się przed spotkaniem.

Tu jest dostępna instrukcja, jak to zrobić krok po kroku.

Tu jest dostępna lista aktualnych miejsc i terminów spotkań w sprawie wyliczania roszczeń (stan na czerwiec 2016).

 

Zapraszamy do kontaktu.