Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Bezpłatne porady prawne dla poszkodowanych przez banki: KRAKÓW 26 października – mecenas Teresa Majewska

Zapraszamy wszystkich poszkodowanych przez banki na bezpłatne porady prawne, których udzielać będzie mecenas Teresa Majewska, w Centrum Obywatelskim w Krakowie.

Spotkania z Panią mecenas będą miały charakter cykliczny i przynajmniej raz w miesiącu będzie można spotkać się na konsultacjach indywidualnych z Panią mecenas Teresą Majewską.

Kolejne spotkanie odbędzie się w dniu 26.10.2017 r. w godzinach 16.00 – 20.00

Centrum Obywatelskie w Krakowie ul. Reymonta 20 (sala nr.040 pierwsze piętro)

Osoba odpowiedzialna: Kama Porczak SBB Region Południowy, Kraków

Osoby zainteresowane poradą proszone są o wcześniejszy kontakt mailowy pod adresem: [email protected] lub pod nr tel.: 602-783-933.

Na spotkanie należy zabrać wszelka dokumentację, dotyczącą problemu prawnego lub przesłać ją wcześniej w zgłoszeniu mailowym.

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).