Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Zadzwoń. Pomóż sobie.

Cezary Grochowski
Jestem pedagogiem i absolwentem psychologii klinicznej UMCS. Doświadczenie zawodowe zdobywałem w Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej, ale przede wszystkim w Policji. Pracowałem z osobami najciężej dotkniętymi przez los.
Wdziałem cierpienie rodziców po stracie dziecka. Tragedię rodzin, którym nagle niewiele zostało z dorobku życia, czy w końcu ludzi skrzywdzonych przez oszustów i bezduszność innych. To, czego nauczyły mnie lata pracy, to pewność, że nawet po największych tragediach możemy się podnieść i chociaż blizny pozostają stajemy się silniejszymi i lepszymi ludźmi.

Jeżeli zaczynasz mieć wszystkiego dosyć, czy tracisz poczucie sensu życia, nie obwiniaj się. Nie oskarżaj o wszystko. Pamiętaj, to nie Twoja wina. Zadzwoń do mnie 660 480 869. Warto spróbować. Byłbym wdzięczny za wybranie czasu pomiędzy 8.00 a 20.00.

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).