Podziel się z nami swoją sądową wygraną z bankiem

Dla potrzeb publikacji w mediach poszukujemy osób, które chciałyby podzielić się swoją historią pseudokredytu od chwili nieuczciwej sprzedaży produktu przez bank, aż do Twojej wygranej sądowej. Chodzi nam nie tylko o sprawy zakończone wyrokiem, ale także te, zakończyły się udanymi negocjacjami z bankiem.

Z góry dziękujemy za wypełnienie ankiety. Posłuży ona do przygotowania materiału informacyjnego dla mediów. Informacja o Twojej wygranej pomoże innym osobom znajdującym się w podobnym położeniu dowiedzieć się jak rozwiązać problem z nieuczciwym produktem finansowym sprzedanym przez bank. Poświęcając swój czas na wypełnienie ankiety pomagasz innym!

    Podaj kontakt umożliwiający mediom zadanie uzupełniających pytań.

    WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
    Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na publikację informacji zawartych w formularzu w artykułach w mediach. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu i do potrzeb kontaktów z mediami, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).