Nabici w WIBOR – spotkanie dla poszkodowanych w Krakowie 25 stycznia

Stop Bankowemu Bezprawiu Region Południowy zaprasza na spotkanie dla poszkodowanych przez WIBOR. Spotkanie poprowadzi adwokat dr.Izabela Pączek.
Czy zastanawiałaś/eś się kiedykolwiek, jak WIBOR wpływa na Twój kredyt hipoteczny? Czy czułaś/eś, że Twoje obciążenia finansowe są niewspółmierne z tym, co zostało Ci obiecane? WIBOR (Warsaw Interbank Offered Rate) to kluczowy element w obliczeniu oprocentowania Twojego kredytu hipotecznego. Ale czy wiesz, że niewłaściwe zastosowanie stopy WIBOR może prowadzić do niesprawiedliwie wysokich rat kredytu?

 

Skierowanie sprawy do sądu może przynieść Ci wiele korzyści. Oto kilka z nich👇🏻
✅Weryfikacja prawidłowości obliczenia raty kredytu – Sąd może dokonać analizy, a w przypadku stwierdzenia nieprawidłowości – nakazać bankowi ich korektę.
✅Odzyskanie nadpłaconych kwot – Jeśli stopa WIBOR została niewłaściwie zastosowana w Twoim kredycie, możesz być uprawniony do odzyskania nadpłaconych kwot.
✅Zwiększenie przejrzystości: Skierowanie sprawy do sądu może skłonić banki do większej przejrzystości i uczciwości w stosunku do swoich klientów, co w przyszłości może przyczynić się do zmniejszenia podobnych przypadków.
✅Ochrona praw konsumenta: Skierowanie sprawy do sądu to nie tylko sposób na ochronę Twoich praw finansowych, ale także sposób na zwrócenie uwagi na ważne kwestie konsumenckie i stworzenie presji na przestrzeganie przez banki praw konsumentów.
Mimo że proces sądowy może wydawać się skomplikowany, korzyści mogą przeważyć nad trudnościami. Prawo jest po Twojej stronie!

 

Jeżeli jesteś zainteresowana/y zapraszamy na stacjonarne spotkanie SBB w Krakowie. Na spotkaniu dowiesz się:
1. Od czego rozpocząć postępowanie?
2. Jak zgromadzić niezbędne dokumenty?
3. Czego możesz żądać?
4. Jakie będą koszty postępowania?
5. Gdzie możesz wytoczyć swój proces?
6. Jak będzie wyglądało postępowanie?

 

Kraków 25.01.2024
Ul.Reymonta 20 (wejście od Reymana)
Godz 17
sala nr. 40 I piętro

 

Kolejne spotkania ws. tematu kredyty PLN + WIBOR są planowane w Warszawie, Szczecinie i Poznaniu. Więcej informacji wkrótce.

 


Informujemy, że spotkania są bezpłatne i nie wymagają wcześniejszej rejestracji.
Zachęcamy do wsparcia Stowarzyszenia SBB dołączając do Stowarzyszenia i wspierając nas darowizną. Więcej informacji:
https://www.bankowebezprawie.pl/sbb-czlonkostwo/