Wspieraj walkę z bankowym bezprawiem!

Bezpłatne porady prawne dla członków Stowarzyszenia SBB oraz Sympatyków w Opolu i Cieszynie

 

Planujemy rozpocząć po wakacjach cykl bezpłatnych porad prawnych dla członków Stowarzyszenia SBB oraz Sympatyków w Opolu i Cieszynie

Indywidualne porady, które odbywają się w innych miastach, cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem, dlatego widzimy potrzebę takich spotkań w kolejnych miastach.

Aby móc sprawnie logistycznie zorganizować takie SPOTKANIA, potrzebna jest nam informacja, ile osób z tamtych okolic zainteresowanych jest skorzystanie z bezpłatnych porad prawnych już po wakacjach.

Osoby zainteresowane proszę aby zgłaszały się na maila:

[email protected]

W temacie maila proszę wpisać:

„OPOLE/CIESZYN – darmowe indywidualne porady prawne – imię i nazwisko”

ANKIETA DLA POKRZYWDZONYCH PRZEZ BANKI

Celem ankiety jest:

ustalenie rozmiarów szkód, które spowodowały oferowane przez banki nieuczciwe instrumenty finansowe oraz uzyskanie przez pokrzywdzonych rekompensaty,
zebranie informacji o osobach zagrożonych licytacją majątku

Podaj kontakt do siebie

WYRAŹ ZGODĘ POPRZEZ ODZNACZENIE POLA WYBORU
Oświadczam, że przekazane przeze mnie informacje są zgodne z prawdą. Wyrażam zgodę na gromadzenie informacji zawartych w formularzu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych kontaktowych zawartych w formularzu dla potrzeb Stowarzyszenia Stop Bankowemu Bezprawiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (DZ.U. 2015. poz. 2135, 2281 z późn. zm.).