Msze Święte

Tutaj znajdziesz informacje gdzie i kiedy odprawiona zostanie kolejna msza święta w naszej intencji, zarówno w Warszawie, jak i w różnych miastach w Polsce.


26 lutego godzina 18.00

Kościół O. Paulinów Warszawa
ul. Długa 3


Po każdej mszy świętej odbędzie się krótkie spotkanie dla wszystkich osób, które chcą się zaangażować i włączyć w duchowy wymiar naszej walki.

Warszawa
O terminie i miejscu najbliższej mszy św. w lutym 2017 poinformujemy wkrótce.

Będzie to już kolejna msza św. w intencji; „O sprawiedliwe rozstrzygnięcie kwestii tzw. kredytów we frankach oraz o mądrość i odwagę dla tych, którzy o to zabiegają” (zamówiona przez kolejną rodzinę dotkniętą cierpieniem związanym z lichwiarskim kredytem pseudo walutowym).

Informacja dla zamawiających

Mszę św. najlepiej zamawiać w katedrze, bazylice lub sanktuarium. Byłoby dobrze, żeby można było tam łatwo dojechać również komunikacją miejską i zawsze pamiętajmy o zarezerwowaniu salki na spotkanie. Prosimy osoby z regionów w całej Polsce o zamawianie mszy świętych w naszej intencji w Waszych miastach i przekazanie nam tej informacji, tak żebyśmy mogli zamieścić taką informację na stronie. Szturmujmy Niebo.

Będziemy przywoływać wstawiennictwa głównych patronów Polski i innych polskich świętych, a szczególnie:  Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski,  św. Wojciecha, św. Stanisława, św. Stanisława Kostki, św. Andrzeja Boboli, św. siostry Faustyny, św. Maksymiliana Marii Kolbe, św. Jana Pawła II, św. Alberta Chmielowskiego, bł. ks. Jerzego Popiełuszki, bł. o. Stanisława Papczyńskiego, bł. o. Michała Tomaszka i bł. o. Zbigniewa Strzałkowskiego.

Obraz Jezusa miłosiernego WilnoMatka Boża Miłosierdzia z modlitwą Jana Pawła Drugiego